O nás

Pomáháme jednotlivcům, organizacím a týmům dosáhnout svého plného potenciálu v oblasti kreativity, obchodu, spolupráce a leadershipu.

Zásady naší práce

Učíte se prakticky – hry a cvičení rozvíjejí konkrétní dovednosti

Pracujete celostně – rozvíjíte emoční i racionální stránku Vaší osobnosti

Jdeme vaším tempem – vždy Vám připravíme takové výzvy, ve kterých můžete uspět.

Děláme, co funguje – vycházíme z moderních poznatků o lidském chování a efektivitě týmů i organizací.

Míříme přesně – tréninky jsou postaveny na míru Vašim potřebám.

Kmenový tým

Kateřina Nováková

Až se setkáte s Katkou, poznáte velice empatickou osobu a zkušenou lektorku, která Vás nadchne svým zápalem pro rozvoj osobnosti a znalostmi z oblasti aplikované improvizace.

Značnou část svých současných zkušeností a dovedností získala díky svému působení ve firmách, kde pro ni byla práce s lidmi doslova denním chlebem. Vyzkoušela si, jaké to je pracovat jako jedna z mála žen ve stavebnictví a vést tým složený převážně z mužů. Své obchodní dovednosti získala za více jak 7 let aktivní komunikace s obchodními zástupci, manažery a vedoucími pracovníky.

Katka procestovala více jak 40 zemí světa a strávila v nich téměř 8 let. Za tu dobu získala obrovské zkušenosti v jednání s lidmi napříč kulturami. Na svých cestách po světě navštívila také několik improvizačních festivalů jako je Improfest v Krakowě, Impro festival v Berlíně a další.

V současné době věnuje svůj volný čas výcviku psychoterapie zaměřené na Daseinsanalýzu, která se svým zaměřením zabývá zachováním původních a přirozených lidských skutečností, zkušeností a hodnot a zároveň podněcuje k obnově lidské svobody a odpovědnosti. 

Nad rámec zmíněného si Katka doplňuje své vzdělání na Pražské vysoké škole Psychosociálních studií.

Pavel Wieser

Pavel je skvělý improvizátor, kouč a lektor, který si Vás získá svou bezprostředností a pozitivním přístupem. Své studenty a klienty učí především schopnostem z oblasti soft-skills. Zaměřuje se hlavně na rozvoj kreativity a schopnosti, jak být přirozený a autentický.

Své zkušenosti z improvizačního divadla využívá na svých kurzech a školeních a předává touto cestou své poznatky všem, kteří mají zájem vnést do svého života pozitivní změny.

Pavel procestoval téměř celou Zemi, aby postupně nasbíral mnohé zkušenosti pro svou současnou práci. Jako učitel a herec působil např. v Seattlu, Krakowě, Berlíně nebo dokonce i v Bangkoku.

Z pozice spoluzakladatele byl také u vzniku mezinárodního festivalu improvizace Zpatra a zároveň působil jako jeho programový ředitel v letech 2016 a 2017.

Vystudoval jednooborovou psychologii na FF-UK v Praze. Při své praxi navštěvoval např. i Psychiatrickou nemocnici v Bohnicích, kde vedl tréninky improvizace s tamními klienty. Zabýval se mj. vývojem psychodiagnostiky a zdravým, etickým fungováním firem.

“Vytvoř si svět, ve kterém ti bude opravdu dobře.”

Pro koho jsme pracovali